Woont u in Eindhoven en overweegt u een ooglidcorrectie? Eyelift.nl, specialist in ooglidcorrecties, nodigt u graag uit voor een kosteloos en vrijblijvend consult in Tilburg. Onze kliniek ligt op ongeveer 30 minuten rijden van Eindhoven. Tijdens dit persoonlijke gesprek bespreekt u uw klachten, wensen en vragen met een van onze ervaren artsen. U krijgt duidelijke uitleg over de mogelijkheden en ontdekt of een ooglidcorrectie bij u past.
Een ooglidcorrectie kan zorgen voor een frissere, uitgeruste uitstraling en kan ook lichamelijke klachten verminderen. Overhangende oogleden kunnen onder andere vermoeide ogen, hoofdpijn, een zwaar gevoel of een verminderd gezichtsveld veroorzaken. Afhankelijk van uw klachten kan een correctie van de bovenoogleden of onderoogleden geschikt zijn.
Bij Eyelift staan deskundigheid en persoonlijke aandacht centraal. Onze gespecialiseerde, BIG-geregistreerde artsen hebben ruime ervaring met ooglidcorrecties. De behandeling wordt zorgvuldig uitgevoerd volgens vaste kwaliteits- en veiligheidsnormen, met aandacht voor een natuurlijk resultaat.
Onze kliniek is gevestigd in een statige herenhuis staat aan de Goirkestraat 84 in Tilburg, naast het TextielMuseum en tegenover scholengemeenschap Yonder. Vanuit Eindhoven bereikt u de kliniek met de auto via de A58. De reistijd bedraagt ongeveer 30 minuten, afhankelijk van het verkeer.
Reist u met het openbaar vervoer? Aan de overkant van de weg bevindt zich een halte van buslijn 5.
Wilt u weten of een ooglidcorrectie bij u past? Maak dan een afspraak voor een gratis en vrijblijvend consult in Tilburg. De arts bespreekt uw situatie, legt uit welke behandeling mogelijk is en vertelt wat u van het resultaat en herstel kunt verwachten. Zo kunt u daarna in alle rust een beslissing nemen.
Papendrecht (Nanengat 8)
Rijswijk (Broekmolenweg 20)